parallax background

مرکز نوآوری مرکاتک


مرکاتک اولین مرکز تخصصی شتابدهی استارتاپ‌ها و کسب و کارهای حوزه‌ی بازاریابی، تبلیغات، فروش و روابط عمومی است خلاقیت، صداقت، همکاری و حرفه‌ای بودن فرهنگ مرکاتک است


ما باور داریم که با هم فکری و تخصص، خلاقیت نوآورانه و پشتکار می‌توانیم اوج بگیریم

مرکاتک اولین مرکز شتابدهی تخصصی حوزه بازاریابی (تبلیغات، فروش، روابط عمومی) است که قصد دارد با ایجاد پرورش و حمایت از ایده‌ها و تیم‌های استارتاپی یک شبکه جامع و به هم پیوسته از خدمات محیطی و دیجیتال بازاریابی را راه‌اندازی کرد


سجاد خزائی

بنیانگذار و رئیس هیئت مدیره مرکاتک

مرشد برندینگ، تحقیقات بازار و توسعه کسب و کار

بنیانگذار و مدیر گروه مرکاتیک


مانی شجاعی

مدیر اجرایی مرکز نوآوری مرکاتک

مرشد بازاریابی دیجیتال

موسس و مدیر گروه مشاوران پرامونفاطمه صدیقیان

مرشد طراحی سرویس

طراح تجربه و خدمات
فضای کار

فعالیت در فضایی اداری با حضور افراد مستعد و متخصص فرصت خوبی است تا با به اشتراک‌گذاری نظرات و تجربه‌های ارزشمند فضایی پویا و هم‌افزا ایجاد گردد.


مرشدی (منتورینگ)

در مرکاتک تیمی مجرب از متخصصان حوزه بازاریابی و برندینگ آماده کمک به کسب‌وکار شما هستند تا مراحل برندینگ و بازاریابی را در کوتاه‌ترین زمان طی کنید.


شبکه‌سازی

مرکاتک با ارتباطات گسترده‌‌ای که در طول سال‌ها در حوزه‌های مختلف ایجاد کرده است امکان آشنایی شما با افرادی که توانایی‌های لازم برای همکاری با شما را دارند فراهم می‌کند.


سرمایه‌گذاری

زمانی که محصول اولیه ساخته شد و مورد پذیرش کارشناسان مرکاتک قرار گرفت یا زمانی که محصول بازار خود را پیدا کرد و با مشتریان خود آشنا شد، زمان توسعه محصولات است.

parallax background

با ما همراه باشید

برای اینکه با هم همکار شویم نیازی نیست حتما در پایتخت باشید